PRE-order - Blake en Mortimer Buitenreeks - Gedane zaken - sc - 2026 - Nieuw!

Artikelnummer: 9789067371216
Artikel 25 van 66
€ 11,99 (inclusief btw)
Overzicht

NU BESTELLEN EN BETALEN  -   3 DECEMBER 2026  BESCHIKBAAR!

Blake en Mortimer Buitenreeks  

"Gedane zaken"

Ter ere van 80 jaar Blake en Mortimer: een jubileumuitgave Een verzameling van tien kortverhalen over de nevenpersonages uit Blake en Mortimer

Met een prachtige cover van Antoine Aubin

 

Softcover*

* Afgebeeld is de Franstalige cover, NL-cover is nog niet beschikbaar, maar volgt z.s.m.

Uiteraard ontvangt u het Nederlandstalige album!

Een uniek album met tien korte verhalen waarin zeventien tekenaars en scenaristen de schijnwerpers richten op bekende nevenpersonages uit de wereld van Blake en Mortimer. Van de eerste ontmoetingen met belangrijke figuren uit het verleden tot nieuwe mysteries rond vertrouwde gezichten: elk verhaal onthult een verborgen stukje geschiedenis uit het universum van de reeks Blake en Mortimer. Een verrassende verzameling nieuwe avonturen vol intriges, geheimen en ontdekkingen.

Gemaakt door een selectie van gerenommeerde stripmakers, waaronder Sente, Pelaez, Bocquet, Fromental, Schréder, Van Dongen Munuera, Van Liemt en vele anderen. 

1e druk 

64 Pagina's

Nieuwstaat

Uitgeverij: Standaard

Jaar van Uitgifte: 2024

Artists:

- Tekeningen: diversen

- Scenario: o.a. Yves Sente

Genre: Detective / Thriller

ISBN: 9789067371216

 

Trefwoorden zoekfunctie

Zoek op:  titel. hardcover, softcover, nieuw. tweedehands, ISBN-nummer enz.

Verzendkosten besparen?

Gratis verzending:   NL vanaf 99,99 - BE vanaf 125,00

Ben je hip, lees dan een strip

Wij zijn online

24/7 bereikbaar 

Stripbeurzen

StripBteaser is regelmatig te vinden op stripbeurzen die overal in het land georganiseerd worden. 

Vanaf 2026 worden jaarlijks 2 stripboek-beurzen georganiseerd in de gezellige stad Deventer. Een voorjaarsbeurs in april en een najaarsbeurs in oktober.

Op 24 oktober 2026 zijn wij natuurlijk ook weer van de partij als standhouder en kunt u ons bezoeken tijdens de Oost-nederlandse Stripboekenbeurs in Deventer. (najaars-editie). 

In maart 2027 zullen wij  opnieuw als standhouder aanwezig zijn,  tijdens de 2-jaarlijkse EPPO-dag in Oosterhout. 

CURIOSA

FUNKO POPS!

WINKEL IMPRESSIE

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

STRIPTAS ZOMERACTIE 2026

U krijgt bij aankoop vanaf €150,= in onze showroom of webwinkel 3 tassen cadeau*

Elke tas is bedrukt met 2 stripfiguren.

1)  Blake en Mortimer / XIII

2) Guust Flater / Marsupilami

3) Rik Ringers / Thorgal

* tassen worden m.i.v. 1 oktober NIET langer los/ per stuk verdeeld.

 lees de extra informatie/ voorwaarden in onze nieuwsbrief

SIGNEREN AIMÉE DE JONGH

SAMIR / IN DE WACHTKAMER VAN EUROPA

Aimée de Jongh komt zondag 29 november 2026 bij StripBteaser haar albums signeren!

 4 JULI 2026 WAS APRIYADI KUSBIANTORO OP BEZOEK OM  ZIJN NIEUWE STORM SPIN-OFF ALBUM  "DE MAOTUSAURI ARMADA"  SIGNEREN!

Wij organiseren regelmatig signeersessies met bekende en minder bekende telkenaars. Onder andere de volgende illustratoren vereerden onze Stripspeciaalzaak reeds eerder met een bezoek: John Heijink, Aimée de Jongh, Peter Nuyten, Gerben Valkema, Gerard Leever, Marlon Theunissen, Apri Kusbiantoro, Bart Proost, Stephan Louwes en Johan Vandevelde

 

Houd onze website dan ook goed in de gaten!

Schrijf u zelf in voor onze maandelijkse nieuwsbrief. Zodoende blijft u altijd op de hoogte.

© 2019 - 2026 StripBteaser | sitemap | rss | bestelling herroepen