De grote zeeslagen - Deel 17 - Leyte - hc - 2023

Artikelnummer: 9789462941571
Artikel 1907 van 3619
€ 18,99 (inclusief btw)
Overzicht

De grote Zeeslagen 

Deel 17: Leyte

Hardcover

De grootste zeeslag uit de geschiedenis. In 1944 winnen de geallieerden herhaaldelijk van de asmogendheden. In de Stille Oceaan werden de Marianen heroverd door het Amerikaanse leger en werd de weg vrijgemaakt voor een massale aanval op Japan. Om het keizerlijke leger in het nauw te drijven, besloten de Amerikanen de Filipijnen binnen te vallen om de aanvoerroutes af te snijden en de vliegvelden op het land over te nemen. Leyte, gelegen in het centrum van de Filipijnse archipel, was het eerste eiland dat door deze aanval werd getroffen. De Amerikanen willen koste wat het kost winnen. De ingezette armada was de grootste aller tijden. Ze hadden echter geen rekening gehouden met de extreme vastberadenheid van de Japanners, die al hun krachten bundelden in een wanhopig tegenoffensief. Even leek het alsof de geschiedenis het bekende spreekwoord ‘het geluk helpt de dapperen’ nog kracht zou bijzetten, want ondanks het flagrante overwicht van de Amerikanen bleef de uitkomst van de strijd enige tijd onzeker. Gelukkig voor het lot van de wereld keerde de Japanse bravoure en het eerste 'officiële' gebruik van kamikazes het tij niet. De geallieerden zouden weer winnen.

1ste druk

Nieuwstaat

Uitgeverij:  Glenat

Jaar van Uitgifte: 2023

48 pagina's

Genre: Oorlog / Drama

Nieuw

 

 

ISBN: 9789462941571

Trefwoorden zoekfunctie

Zoek op:  titel. hardcover, softcover, nieuw. tweedehands, ISBN-nummer enz.

Verzendkosten besparen?

Gratis verzending:   NL vanaf 99,99 - BE vanaf 125,00

Ben je hip, lees dan een strip

Wij zijn online

24/7 bereikbaar 

Stripbeurzen

StripBteaser is regelmatig te vinden op stripbeurzen die overal in het land georganiseerd worden. 

Op zaterdag 13 juni zullen wij  als standhouder aanwezig zijn,  tijdens de jaarlijkse EPPO-dag in Oosterhout.

Vanaf 2026 worden jaarlijks 2 stripboek-beurzen georganiseerd in de gezellige stad Deventer. Een voorjaarsbeurs in april en een najaarsbeurs in oktober.

In oktober 2026 zijn wij natuurlijk ook weer van de partij als standhouder en kunt u ons bezoeken tijdens de Oost-nederlandse Stripboekenbeurs in Deventer. (najaars-editie). 

 

CURIOSA

FUNKO POPS!

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

SIGNEERSESSIES

 ZATERDAG 4 JULI 2026 KOMT APRIYADI KUSBIANTORO VAN 10 TOT 13 UUR, ZIJN NIEUWE STORM SPIN-OFF ALBUM  "DE MAOTUSAURI ARMADA"  SIGNEREN!

Bovendien viert StripBteaser in juli 2026 haar eerste lustrum. De fysieke winkel bestaat dan 5 jaar   

 🥳

Informatie over reserveren van uw signeerticket via onderstaande link: https://www.stripbteaser.nl/search/?search=De+maotusauri+armada

Wij organiseren regelmatig signeersessies met bekende en minder bekende telkenaarsOnder andere de volgende illustratoren vereerden onze Stripspeciaalzaak reeds eerder met een bezoek: John Heijink, Aimée de Jongh, Peter Nuyten, Gerben Valkema, Gerard Leever, Marlon Theunissen, Apri Kusbiantoro, Bart Proost, Stephan Louwes en Johan Vandevelde

Houd onze website dan ook goed in de gaten!

Schrijf u zelf in voor onze maandelijkse nieuwsbrief. Zodoende blijft u altijd op de hoogte.

WINKEL IMPRESSIE

© 2019 - 2026 StripBteaser | sitemap | rss