De Grote Zeeslagen - deel 1 - Chesapeake - hc - 2017

Artikelnummer: 9789462940413
Artikel 1034 van 3604
€ 18,99 (inclusief btw)
Overzicht

De Grote Zeeslagen 

Deel 1: Chesapeake

Hardcover

 

Einde 18de eeuw. De Britse kolonies in Amerika willen af van de bemoeienissen van de Britse kroon en haar steeds hogere belastingen. Ze snakken naar vrijheid en komen in opstand. Frankrijk schaart zich aan de zijde van de opstandelingen. Admiraal de Grasse, die aan het hoofd staat van een indrukwekkende vloot, krijgt de opdracht om het leger van George Washington en het Franse contingent van de graaf van Rochambeau te helpen in de staat Virginia. Ze hebben de Britse generaal Cornwallis en zijn soldaten nagenoeg volledig ingesloten in Yorktown. Het lijkt een makkelijke overwinning te zullen worden, voor zover de Britten geen versterking krijgen over zee. Want wie baas is over de baai van Chesapeake, heeft alle troeven in handen voor de eindoverwinning. Wie delft het onderspit: de Britten of de Amerikaans-Franse coalitie?

Ook al wordt de slag bij Chesapeake geen smadelijke nederlaag voor de Royal Navy, toch is het een mijlpaal in de strijd om de Britse kolonies en een slag die mee de Amerikaanse onafhankelijkheid inluidde. In deze nieuwe collectie duikt Jean-Yves Delitte, die zich officieel schilder van de Belgische marine mag noemen, opnieuw in de geschiedenis van de scheepvaart. En dat doet de auteur van Black Crow zoals altijd met verve! Het resultaat is een spannende avonturenreeks die tegelijk een historisch correct relaas geeft van de grootste zeeslagen uit de wereldgeschiedenis.

1ste druk

Nieuwstaat

Uitgeverij:  Glenat

Jaar van Uitgifte: 2017

Nieuw

 

ISBN: 9789462940413

Trefwoorden zoekfunctie

Zoek op:  titel. hardcover, softcover, nieuw. tweedehands, ISBN-nummer enz.

Verzendkosten besparen?

Gratis verzending:   NL vanaf 99,99 - BE vanaf 125,00

Ben je hip, lees dan een strip

Wij zijn online

24/7 bereikbaar 

Stripbeurzen

StripBteaser is regelmatig te vinden op stripbeurzen die overal in het land georganiseerd worden. 

Op zondag 3 mei zijn wij  als standhouder aanwezig tijdens de stripboekenbeurs  "STRIPS OP DE MARKT" in Gouda

Komend weekend, vieren we KONINGSDAG 2026. Wij zullen als standhouder deelnemen aan de bekende SLINGERMARKT in Helmond. Deze openlucht braderie is met zo'n 1000 kramen een van de grootste openlucht markten van Nederland!

CURIOSA

FUNKO POPS!

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

SIGNEERSESSIES

Wij organiseren regelmatig signeersessies met bekende en minder bekende telkenaars. 

Onder andere de volgende illustratoren vereerden onze Stripspeciaalzaak reeds eerder met een bezoek: John Heijink, Aimée de Jongh, Peter Nuyten, Gerben Valkema, Gerard Leever, Marlon Theunissen, Apri Kusbiantoro, Bart Proost, Stephan Louwes en Johan Vandevelde

Houd onze website dan ook goed in de gaten!

Schrijf u zelf in voor onze maandelijkse nieuwsbrief. Zodoende blijft u altijd op de hoogte.

WINKEL IMPRESSIE

© 2019 - 2026 StripBteaser | sitemap | rss